ART / Oil paintings / Oil painting 11811242
nr 1181 1242
William Solenberg
(1906-1980), Sverige
William Solenberg (1906-1980), Sweden. Lutspelande man, dated 1972, Kopia. Olja på duk, 63x56 cm,
OIL PAINTING, Lutspelande man, daterad 1972, Kopia. Olja på duk, 63x56 cm
William Solenberg, Swedish painter, born 1906, dead 1980.
Withdrawn
Monday May 7 2018
at 20:27:36
William Solenberg
Read more about William Solenberg